Chcesz szybciej zajść w ciążę? Zioła na płodność pomogą w staraniach o dziecko. Te rośliny mogą wyregulować cykl i wzmocnić plemniki

Monika Góralska
Staracie się o dziecko już od dłuższego czasu, a mimo to nadal nie udaje ci się zajść w ciążę? Te zioła na płodność mogą pomóc! Sprawdź, jakie z nich warto wykorzystać podczas starań o dziecko!Zobacz kolejne slajdy, przesuwając zdjęcia w prawo, naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.
Staracie się o dziecko już od dłuższego czasu, a mimo to nadal nie udaje ci się zajść w ciążę? Te zioła na płodność mogą pomóc! Sprawdź, jakie z nich warto wykorzystać podczas starań o dziecko!Zobacz kolejne slajdy, przesuwając zdjęcia w prawo, naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE. Monika Góralska, antonioguillem/123rf.com
Staracie się o dziecko już od dłuższego czasu, jednak testy ciążowe nadal nie pokazują upragnionych dwóch kresek? W walce z niepłodnością mogą was wspomóc zioła na płodność. To naturalny sposób na uregulowanie cyklu miesiączkowego, wsparcie pracy jajników, wzmocnienie sił witalnych i poprawę jakości męskiego nasienia. Jakie zioła warto wypróbować, aby szybciej zajść w ciążę? Sprawdź!

Zioła na płodność pomogą zajść w ciążę

Wiele par starających się o dziecko ma trudności z poczęciem z powodu niepłodności idiopatycznej, czyli takiej, która nie ma konkretnej przyczyny. Niepłodność idiopatyczna występuje, gdy mimo prawidłowych wyników badań u obojga partnerów i starań trwających ponad 6 miesięcy, kobieta nie zachodzi w ciążę. Taki rodzaj niepłodności dotyczy ok. 20 proc. par starających się o dziecko, jednak nie przekreśla on zupełnie możliwości zajścia w ciążę.

Czytaj także: Pączki tych drzew i krzewów możesz jeść. To źródło witamin i składników odżywczych. Jedz je prosto z drzewa lub dodaj do wiosennej sałatki

Istnieje wiele metod wspomagania płodności, które mogą pomóc parze zostać rodzicami. Zanim jednak sięgniecie po bardziej radykalne z nich, takie jak inseminacja czy in-vitro, wypróbujcie zioła na płodność. Poprawiają one funkcje jajników oraz jakość nasienia, co zwiększa szanse na naturalne poczęcie dziecka.

Te zioła na płodność pomogą naturalnie zajść w ciążę! Wypróbuj ich działanie.

Tych ziół nie stosuj w czasie starań o dziecko

W czasie starań o dziecko należy uważać na zioła, które w razie zajścia w ciążę mogą wywołać skurcze macicy i spowodować krwawienie, a nawet poronienie. Mogą one również powodować alergie lub nadwrażliwość na słońce i inne zagrażające zdrowiu mamy i dziecka skutki.

Kobiety w czasie starań o dziecko nie powinny stosować takich ziół jak:

  • koper włoski,
  • szałwia,
  • cynamon,
  • dziurawiec,
  • łopian,
  • jałowiec,
  • kocimiętka,
  • nasiona selera.

Mężczyźni powinni unikać:

  • ciemiernika,
  • jeżówki,
  • miłorzębu,
  • dużej ilości korzenia lukrecji.

Pamiętaj! Przyjmowanie ziół na płodność najlepiej jest skonsultować z lekarzem. Ziół na płodność nie można stosować w czasie stosowania niektórych leków, szczególnie hormonalnych. Należy ich również unikać w przypadku alergii na daną roślinę. Aby były skuteczne, należy je stosować regularnie przez co najmniej 2-3 cykle miesiączkowe, a po zajściu w ciążę od razu je odstawić.

Czytaj także: Jemioła nie tylko na święta. Leczy nadciśnienie i miażdżycę, uspokaja. Jakie jeszcze właściwości ma jemioła pospolita i jak ją stosować?

Kobiety i mężczyźni są w równym stopniu narażeni na problemy z płodnością.Przejdź dalej --->

Co pogarsza jakość spermy? Tego unikaj, aby poprawić swoją p...

Dodaj firmę Autopromocja

Uzupełnij domową apteczkę

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zmiany w prawie o sprzedaży alkoholu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na stronazdrowia.pl Strona Zdrowia