Kolejki NFZ w woj. wielkopolskim do ortopedy dziecięcego - 21.11.2024

Redakcja Strony Zdrowia
Wideo
od 16 lat
W jaki sposób sprawdzić, jak długie są kolejki NFZ do ortopedy dziecięcego w woj. wielkopolskim? Przedstawiamy zestawienie określonych miejsc, gdzie na 21.11.2024 przyjmują lekarze. Warto również zwracać uwagę na możliwość wizyty na NFZ w szpitalach i innych placówkach medycznych, gdzie czas oczekiwania może być krótszy. Kolejki NFZ w województwie wielkopolskim do ortopedy dziecięcego potrafią być jednak bardzo długie. Sprawdź, gdzie czas oczekiwania na wizytę do lekarza specjalisty na NFZ jest najkrótszy, aby długo nie czekać w kolejce.

Kolejki NFZ do ortopedy dziecięcego w województwie wielkopolskim mogą być znacznie dłuższe, niż nam się wydaje. Do którego ortopedy dziecięcego termin oczekiwania na wizytę na NFZ jest najkrótszy? Kiedy nie trzeba zwracać uwagi na długie terminy przyjęć i skorzystać z pomocy na NFZ bez kolejki? Gdzie znajdują się informacje na temat czasu oczekiwania na wizytę na NFZ do ortopedy dziecięcego w województwie wielkopolskim? W naszym artykule znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą kolejek NFZ i terminów wizyt do ortopedy dziecięcego w województwie wielkopolskim.

UWAGA! Nasze dane pobieramy z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), które dostarczane są przez przychodnie. Może zdarzyć się tak, że informacje przekazywane przez placówki są nieaktualne. Jeśli widzisz, że dane mogą być nieaktualne, zwróć się z tym do danej przychodni.

ORTOPEDA DZIECIĘCY w woj. wielkopolskim: kolejki NFZ i terminy leczenia

Na wizytę trzeba poczekać 101 dni.

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny Im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego Im.Karola Marcinkowskiego (Oddział Traumatologii, Ortopedii I Chirurgii Ręki Dla Dzieci)

  • Adres: 28 Czerwca 1956R. 135/147, Poznań-wilda
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 3.03.2025 (NFZ posiada najnowsze dane z dnia 20.11.2024)
  • Liczba osób w kolejce: 145
  • Telefon: +48 61 831 02 16

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Nad Matką I Dzieckiem W Poznaniu (Oddział Ortopedii I Traumatologii Narządu Ruchu)

  • Adres: Adama Wrzoska 1, Poznań-jeżyce
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 15.05.2025 (NFZ posiada najnowsze dane z dnia 20.11.2024)
  • Liczba osób w kolejce: 207
  • Telefon: +48 61 616 24 00

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny Im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego Im.Karola Marcinkowskiego (Oddział Urazowo-Ortopedyczny Dziecięcy Ii)

  • Adres: 28 Czerwca 1956R. 135/147, Poznań-wilda
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 24.11.2031 (NFZ posiada najnowsze dane z dnia 20.11.2024)
  • Liczba osób w kolejce: 887
  • Telefon: +48 61 831 02 16

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny Im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego Im.Karola Marcinkowskiego (Oddział Urazowo - Ortopedyczny Dziecięcy I)

  • Adres: 28 Czerwca 1956R. 135/147, Poznań-wilda
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 1.12.2031 (NFZ posiada najnowsze dane z dnia 20.11.2024)
  • Liczba osób w kolejce: 1075
  • Telefon: +48 61 831 02 16

Dbasz o siebie ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK jeśli szukasz okazyjnych cen na produkty z kategorii zdrowie i uroda!

Ortopeda dziecięcy

Ortopeda zajmuje się nie tylko leczeniem chorób i urazów, ale również profilaktyką szczególnie u dzieci. Do lekarza ortopedy powinien trafić noworodek po kilku tygodniach od urodzenia, by lekarz mógł wykluczyć dysplazję stawu biodrowego u noworodka. Jeśli nie będzie mógł jednoznacznie tego wykluczyć zleci zrobienie badania ultrasonograficznego.

Dzieci w późniejszym okresie trafiają zwykle do lekarza ortopedy z problemami wad postawy, np. z podejrzeniem skoliozy, lordozy, kifozy czy płaskostopia. Ortopeda w takim przypadku może zlecić noszenie specjalistycznego obuwia lub skierować dziecko na rehabilitacje.

To może Cię zainteresować

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Uzupełnij domową apteczkę

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na stronazdrowia.pl Strona Zdrowia