Kolejki NFZ w woj. warmińsko-mazurskim do laryngologa dziecięcego - 7.01.2025

Redakcja Strony Zdrowia
Wideo
od 16 lat
Kolejki NFZ do laryngologa dziecięcego w województwie warmińsko-mazurskim potrafią być długie. Chcesz dowiedzieć się, jaki jest najbliższy termin wizyty u lekarza? Czasem warto spojrzeć na terminy wizyt w szpitalach i pozostałych placówkach medycznych, gdzie często kolejki do lekarza są znacznie krótsze. Sprawdź zestawienie poszczególnych miejsc, gdzie na 7.01.2025 na NFZ przyjmuje laryngolog dziecięcy. W ten sposób będziesz wiedzieć, gdzie kolejki do laryngologa dziecięcego w województwie warmińsko-mazurskim będą najkrótsze.

Kolejki NFZ do laryngologa dziecięcego w województwie warmińsko-mazurskim mogą być znacznie dłuższe, niż nam się wydaje. Do którego laryngologa dziecięcego termin oczekiwania na wizytę na NFZ jest najkrótszy? Kiedy nie trzeba zwracać uwagi na długie terminy przyjęć i skorzystać z pomocy na NFZ bez kolejki? Gdzie znajdują się informacje na temat czasu oczekiwania na wizytę na NFZ do laryngologa dziecięcego w województwie warmińsko-mazurskim? W naszym artykule znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą kolejek NFZ i terminów wizyt do laryngologa dziecięcego w województwie warmińsko-mazurskim.

UWAGA! Nasze dane pobieramy z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), które dostarczane są przez przychodnie. Może zdarzyć się tak, że informacje przekazywane przez placówki są nieaktualne. Jeśli widzisz, że dane mogą być nieaktualne, zwróć się z tym do danej przychodni.

LARYNGOLOG DZIECIĘCY w woj. warmińsko-mazurskim: kolejki NFZ i terminy leczenia

Na wizytę trzeba poczekać 16 dni.

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy Im. Prof. Dr Stanisława Popowskiego W Olsztynie (Poradnia Laryngologiczna)

  • Adres: Żołnierska 18 A, Olsztyn
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 24.01.2025 (NFZ posiada najnowsze dane z dnia 3.01.2025)
  • Liczba osób w kolejce: 227
  • Telefon: +48 89 539 32 00

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego B.G. Szkutnik Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością (Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Poradnie Specjalistyczne B.G.Szkutnik-Lekarze Sp. Partnerska)

  • Adres: Mickiewicza 11/1, Ostróda
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 29.01.2025 (NFZ posiada najnowsze dane z dnia 3.01.2025)
  • Liczba osób w kolejce: 178
  • Telefon: +48 89 646 34 77

Mater Pro Vita Centrum Profilaktyki Zdrowia Pasieczny Spółka Partnerska Lekarzy (Poradnia Otolaryngologii Dziecięcej)

  • Adres: Bema 42, Elbląg
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 13.02.2025 (NFZ posiada najnowsze dane z dnia 3.01.2025)
  • Liczba osób w kolejce: 67
  • Telefon: +48 55 611 07 11

Dbasz o siebie ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK jeśli szukasz okazyjnych cen na produkty z kategorii zdrowie i uroda!

Laryngolog dziecięcy - jak przygotować dziecko do badania?

Laryngolog to lekarz, który zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów głowy i szyi. Laryngolog po wstępnym wywiadzie z pacjentem przejdzie do wykonania podstawowych badań. Najważniejsze jest, by pamiętać przed wizytą u laryngologa o dokładnym wyczyszczeniu uszu dziecka z zalegającej woskowiny, która mogłaby utrudnić oględziny błony bębenkowej. Warto również wytłumaczyć dziecku na czym będzie polegało badanie, by nie było w gabinecie przestraszone. Do zbadania uszu laryngolog może używać różnych narzędzi: otoskop, endoskop lub mikroskop. Do oceny krtani i tchawicy może użyć laryngoskopu.

To może Cię zainteresować

* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Okazje

Uzupełnij domową apteczkę

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na stronazdrowia.pl Strona Zdrowia