Kolejki NFZ w woj. podkarpackim do ortopedy dziecięcego - 4.12.2024

Redakcja Strony Zdrowia
Wideo
od 16 lat
Kolejki NFZ do ortopedy dziecięcego w województwie podkarpackim potrafią być długie. Chcesz dowiedzieć się, jaki jest najbliższy termin wizyty u lekarza? Czasem warto spojrzeć na terminy wizyt w szpitalach i pozostałych placówkach medycznych, gdzie często kolejki do lekarza są znacznie krótsze. Sprawdź zestawienie poszczególnych miejsc, gdzie na 4.12.2024 na NFZ przyjmuje ortopeda dziecięcy. W ten sposób będziesz wiedzieć, gdzie kolejki do ortopedy dziecięcego w województwie podkarpackim będą najkrótsze.

Kolejki NFZ do ortopedy dziecięcego w województwie podkarpackim mogą być znacznie dłuższe, niż nam się wydaje. Do którego ortopedy dziecięcego termin oczekiwania na wizytę na NFZ jest najkrótszy? Kiedy nie trzeba zwracać uwagi na długie terminy przyjęć i skorzystać z pomocy na NFZ bez kolejki? Gdzie znajdują się informacje na temat czasu oczekiwania na wizytę na NFZ do ortopedy dziecięcego w województwie podkarpackim? W naszym artykule znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą kolejek NFZ i terminów wizyt do ortopedy dziecięcego w województwie podkarpackim.

UWAGA! Nasze dane pobieramy z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), które dostarczane są przez przychodnie. Może zdarzyć się tak, że informacje przekazywane przez placówki są nieaktualne. Jeśli widzisz, że dane mogą być nieaktualne, zwróć się z tym do danej przychodni.

ORTOPEDA DZIECIĘCY w woj. podkarpackim: kolejki NFZ i terminy leczenia

Na wizytę trzeba poczekać 85 dni.

Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 Im. Św. Jadwigi Królowej W Rzeszowie (Oddział Ortopedii I Traumatologii Narządu Ruchu Dzieci)

  • Adres: Ul. Lwowska 60, Rzeszów
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 28.02.2025 (NFZ posiada najnowsze dane z dnia 2.12.2024)
  • Liczba osób w kolejce: 202
  • Telefon: +48 17 866 41 11

Dbasz o siebie ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK jeśli szukasz okazyjnych cen na produkty z kategorii zdrowie i uroda!

Ortopedia dziecięca

W ortopedii dziecięcej wyróżnia się szczególnie dwa etapy, kiedy ryzyko złego rozwoju kręgosłupa jest wzmożone.

  • Wiek wczesnoszkolny – w tym okresie dzieci zmieniają swoje przyzwyczajenia. Nieodpowiednie dobrane biurko czy zbyt ciężko plecak mogą spowodować, że kręgosłup dziecka będzie się źle rozwijał.
  • Wczesna nastoletniość - okres, kiedy dziecko się szybko rozwija. Wady postawy mogą związane być ze zbyt szybkim wzrostem, który może skutkować złą postawą przez zmianę środka ciężkości i proporcji ciała.

To może Cię zainteresować

* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Okazje

Uzupełnij domową apteczkę

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na stronazdrowia.pl Strona Zdrowia