Kolejki NFZ do laryngologa dziecięcego w województwie opolskim mogą być znacznie dłuższe, niż nam się wydaje. Do którego laryngologa dziecięcego termin oczekiwania na wizytę na NFZ jest najkrótszy? Kiedy nie trzeba zwracać uwagi na długie terminy przyjęć i skorzystać z pomocy na NFZ bez kolejki? Gdzie znajdują się informacje na temat czasu oczekiwania na wizytę na NFZ do laryngologa dziecięcego w województwie opolskim? W naszym artykule znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą kolejek NFZ i terminów wizyt do laryngologa dziecięcego w województwie opolskim.
UWAGA! Nasze dane pobieramy z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), które dostarczane są przez przychodnie. Może zdarzyć się tak, że informacje przekazywane przez placówki są nieaktualne. Jeśli widzisz, że dane mogą być nieaktualne, zwróć się z tym do danej przychodni.
LARYNGOLOG DZIECIĘCY w woj. opolskim: kolejki NFZ i terminy leczenia
Na wizytę trzeba poczekać 1 dni.
Polski Związek Głuchych Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy I Rehabilitacji Dzieci I Młodzieży Z Wadą Słuchu (Poradnia Otolaryngologiczna Dla Dzieci)
- Adres: Ul. 1 Maja 17/3, Opole
- Najbliższy termin możliwej wizyty: 17.12.2024 (NFZ posiada najnowsze dane z dnia 13.12.2024)
- Liczba osób w kolejce: 0
- Telefon: +48 77 454 42 95
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nelmed Otolaryngologia Radosław Bernacki (Poradnia Otolaryngologiczna Dla Dzieci)
- Adres: Ul. Aleja "Solidarności" 26, Opole
- Najbliższy termin możliwej wizyty: 14.04.2025 (NFZ posiada najnowsze dane z dnia 12.12.2024)
- Liczba osób w kolejce: 72
- Telefon: +48 77 457 74 04
Dbasz o siebie ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK jeśli szukasz okazyjnych cen na produkty z kategorii zdrowie i uroda!
Laryngolog dziecięcy - jak przygotować dziecko do badania?
Laryngolog to lekarz, który zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów głowy i szyi. Laryngolog po wstępnym wywiadzie z pacjentem przejdzie do wykonania podstawowych badań. Najważniejsze jest, by pamiętać przed wizytą u laryngologa o dokładnym wyczyszczeniu uszu dziecka z zalegającej woskowiny, która mogłaby utrudnić oględziny błony bębenkowej. Warto również wytłumaczyć dziecku na czym będzie polegało badanie, by nie było w gabinecie przestraszone. Do zbadania uszu laryngolog może używać różnych narzędzi: otoskop, endoskop lub mikroskop. Do oceny krtani i tchawicy może użyć laryngoskopu.