Bądź pewna siebie w każdej sytuacji! Poznaj możliwości, które daje Ci ginekologia estetyczna!

Materiał informacyjny Klinika Krajewski
Udostępnij:
Wiele kobiet skarży się na problemy w sferze seksualnej. Niekiedy ich przyczyny tkwią w zdrowiu i kondycji narządów intymnych. Niestety czasem natura nie jest łaskawa i przyprawia nas o problemy ginekologiczne - nietrzymanie moczu, ból podczas stosunku, brak satysfakcji z życia seksualnego, blizny i powikłania po porodzie. Dobra wiadomość jest taka, że na wszystkie problemy istnieją skuteczne rozwiązania, które pozwolą na nowo cieszyć się seksualnością i odzyskać dawną pewność siebie!

Ginekologia estetyczna spełnia oczekiwania nowoczesnych kobiet

Dzięki osiągnięciom ginekologii estetycznej kobiety mogą wyeliminować wiele problemów zdrowotnych, które w naturalny sposób pojawiają się wraz z wiekiem. Zabiegi oferowane w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej pozwalają też na walkę z kompleksami – każda kobieta chce czuć się pewnie i pięknie w każdej sytuacji, a nowoczesne technologie umożliwiają przeprowadzenie rewitalizacji skóry w okolicach miejsc intymnych, a także poprawę ich wyglądu.

„W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych ginekologia estetyczna jest nieinwazyjna i nie wiąże się z ryzykiem powikłań okołooperacyjnych. Kobiece zdrowie intymne i poprawa funkcji seksualnych przestaje być dzisiaj tematem tabu. Coraz więcej pacjentek zgłasza się do naszej kliniki, chcąc usprawnić jakość swojego życia seksualnego” – wskazuje specjalista w dziedzinie dermatologii, dr n.med. Maciej Krajewski z Kliniki Krajewski w Warszawie.

Oferta zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej jest bardzo szeroka. Koncentruje się ona nie tylko na rozwiązywaniu problemów, które związane są z przebytymi ciążami i porodami naturalnymi. Innowacyjne technologie pozwalają także na zwiększenie doznań w trakcie stosunku, leczenie suchości pochwy, a także niechirurgiczną plastykę zewnętrznych narządów płciowych.

Poprawa satysfakcji seksualnej – poznaj ofertę zabiegową

Brak satysfakcji z seksu u kobiet może mieć różne przyczyny. Oprócz kwestii psychicznych i emocjonalnych ważne znaczenie mają też kwestie anatomiczne. Zwróć uwagę, że nieudane życie łóżkowe ma bezpośrednie przełożenie na jakość związku i wpływa na oboje partnerów. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy, warto podjąć kroki, które poprawią Waszą relację również w tym aspekcie.

Na jakość życia erotycznego kobiety bardzo duży wpływ ma ciąża i późniejszy poród. Polki skarżą się na mniejsze odczuwanie przyjemności także przed urodzeniem dziecka. Kiedy seks nie sprawia przyjemności, warto rozważyć ofertę gabinetów medycyny estetycznej. A ta jest coraz bogatsza.

Powiększanie punktu G to zabieg, który ma na celu zwiększenie liczby receptorów nerwowych w przedniej ścianie pochwy, a więc najbardziej erogennej części kobiecego ciała. Ułatwia to uzyskanie satysfakcji ze współżycia. Żeby to osiągnąć wykorzystuje się właściwości kwasu hialuronowego. Przy pomocy cienkiej igły wprowadza się go pod śluzówkę pochwy, oczywiście w znieczuleniu miejscowym. Kwas, zwiększając swą objętość, zmienia również ilość zakończeń nerwowych odpowiedzialnych za odczuwanie przyjemności. Należy pamiętać, że działanie tego typu zabiegu nie jest stałe i należy je powtarzać co 6-12 miesięcy.

Kobieca seksualność od lat fascynowała naukowców. Coraz większa wiedza w tym zakresie pozwala opracowywać nowe rozwiązania, które koncentrują się na maksymalizacji doznań z życia erotycznego. Przykładem jest tutaj zabieg O-Shot polegający na ostrzykiwaniu miejsc intymnych.

„– W medycynie estetycznej wykorzystuje się dobroczynne właściwości osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego bezpośrednio z krwi pacjenta, co wpływa na bezpieczeństwo zabiegu. W przypadku zabiegu O-Shot pozyskane osocze wykorzystuje się do przeprowadzenia zabiegu mezoterapii. W rezultacie miejsca intymne stają się bardziej wrażliwe na dotyk, co bezpośrednio wpływa na jakość stosunku. Co ciekawe, zabieg ten nie tylko ułatwia osiąganie orgazmów, lecz może być również wykorzystywany w leczeniu nawracających stanów zapalnych. Niekiedy wykorzystujemy tę technologię także wtedy, kiedy pacjentki skarżą się na bolesność stosunków” – wyjaśnia nasz ekspert, dr Maciej Krajewski.

Duże znaczenie dla satysfakcji płynącej z życia erotycznego w przypadku kobiet ma także ich relacja z własnym ciałem. Wszelkie kompleksy znacząco obniżają poczucie pewności siebie, często zmniejszają popęd seksualny i utrudniają osiąganie satysfakcji. Zmiany, które pojawiają się po porodzie, często powodują, że kobiety przez długi czas unikają nagości i zbliżeń. Rozwiązaniem może być zabieg z wykorzystaniem preparatu Neauvia Intense Rose. To wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, który pozwala na poprawę ujędrnienia warg sromowych i pozwala na kształtowanie ich wyglądu. Zabieg przynosi szybkie efekty, które utrzymują się przez długi czas.

Redukcja nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu to powszechna przypadłość. Szacuje się, że w Polsce cierpi na nią co piąta kobieta powyżej 40 roku życia. W przypadku tej dolegliwości nawet prozaiczne sytuacje, tj. kichnięcie czy śmiech, mogą doprowadzić do wstydliwego epizodu. Najwięcej pań boryka się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Pojawia się ono w wyniku napięcia brzucha i postępuje w czasie. Wkładki noszone przy tej dolegliwości powodują dyskomfort i zabierają radość ze spontanicznego współżycia – nie są więc skutecznym i długotrwałym rozwiązaniem.

Pomocne są tutaj nowoczesne metody redukcji nietrzymania moczu, takie jak laserowe obkurczanie pochwy. Laser FemiLift pomaga osiągnąć naprawdę spektakularne efekty. Technologia stosowana jest w celu obkurczenia pochwy oraz wzmocnienia mięśni dna miednicy. Bardzo często już jeden zabieg przynosi pożądane efekty i pozwala pozbyć się wstydliwego problemu.

Nie czekaj, aż Twoje problemy same się rozwiążą!

Seksualność to bardzo ważny aspekt naszego życia. Powinniśmy cieszyć się nią niezależnie od wieku. Żadna kobieta nie powinna pozwalać na to, aby zmiany zachodzące w jej ciele odbierały jej przyjemność i satysfakcję. Ginekologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, które wpływają na poprawę jakości życia intymnego, maksymalizują doznania i pozwalają na nowo czerpać radość z własnej kobiecości.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Przejdź na stronę główną Strona Zdrowia
Dodaj ogłoszenie